دانلود کتاب آموزش جنگو نوشته دنیل روبیو

دانلود کتاب آموزش جنگو

دانلود کتاب آموزش جنگو نوشته دنیل روبیو

دانلود کتاب آموزش جنگو و توسعه برنامه های کاربردی وب و استقرار با پایتون،یک آموزش جامع در چارچوب توسعه برنامه وب Django از اصول اولیه تا توسعه برنامه RESTful

دانلود کتاب آموزش جنگو : چارچوب برنامه وب Django را کشف کنید و ساخت برنامه های وب مبتنی بر پایتون را آغاز کنید. این کتاب شما را از اصول اولیه جنگو گرفته تا مباحث برجسته مانند ایجاد برنامه های RESTful. شروع جنگو همچنین مباحث جانبی ، اما اساسی ، توسعه را شامل می شود که شامل تنظیمات پیکربندی ، مدیریت منبع استاتیک ، ورود به سیستم ، اشکال زدایی و ایمیل می باشد. در کنار مطالب مربوط به دسترسی به داده ها با نمایش داده شدگان SQL ، تمام موارد لازم برای بلند شدن و اجرای برنامه با Django 1.11 LTS را خواهید داشت که با Python 2 و Python 3 سازگار است.
پس از ساختن برنامه وب خود ، باید سرپرست باشید ، بنابراین قسمت بعدی کتاب نحوه اجرای مدیریت اجازه با کاربران و گروه ها را در بر می گیرد. این تکنیک به شما امکان می دهد دسترسی به URL ها و محتوا را محدود کنید ، و کنترل کامل داده های خود را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، شما با سایت مدیر جنگو ، که دسترسی به داده های یک پروژه جنگو را فراهم می کند ، کار و سفارشی می کنید.
پس از خواندن و استفاده از این کتاب ، شما قادر خواهید بود یک برنامه Django را از بالا به پایین بسازید و آماده حرکت به پیشرفت پیشرفته یا پیچیده تر برنامه کاربردی Django باشید.
آنچه شما خواهید آموخت

با چارچوب جنگو شروع کنید
از نماهای جنگو ، نماهای مبتنی بر کلاس ، URL ها ، میان افزار ، فرم ها ، قالب ها و الگوهای Jinja استفاده کنید
از مدلهای جنگو ، از جمله روابط مدل ، مهاجرت ، پرس و جوها و فرم ها استفاده کنید
برای دسترسی به پایگاه داده استفاده شده توسط یک پروژه Django از سایت مدیر Django استفاده کنید
خدمات Django REST را به عنوان ستون فقرات داده ها برای سیستم های تلفن همراه ، IoT و SaaS بکار گیرید

 

 

دانلود کتاب opencv-python پروژه محور پردازش تصویر

Share this post

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *